Informácie o nás

Naše ubytovacie zariadenie s nachádza na Čičovskej ceste č. 41/323 asi 50 metrov od parkoviska kúpaliska. Uzavretý areál ponúka ubytovanie, parkovanie, grilovanie, opekanie, detské šantenie a oddych. Možnosť ubytovanie v 4 apartmánoch.

Mesto Veľký Meder

Veľký Meder sa nachádza v Trnavskom Kraji okres Dunajská Streda. Okrem iných priemyseľných odvetví najvýznajmnejším hospodárskym odvetvím mesta je turizmus, ktorého stredobodom je termálne kúpalisko. Od roku 1974, kedy bolo kolaudované prešlo niekoľko krát modernizáciami a v dnešnej dobe má už viac bazénov a rekreačných priestorov, ktoré vítajú po oddychu a liečení túžiacich návštevníkov. 

Je to mesto, kde sa stretáva vidiecký turizmus s kvalitnou gastronómiou, množstvom reštaurácií, so živou hudbou, barov, množstvom zmrzlinární, kaviarní a cukrární. V meste okrem menších potravín sú aj supermarkety Lídl, Billa, Tesco. O čerstvú zeleninu a ovocie sa starajú miestny pestovatelia.

V meste je železničná stanica, autobusová stanica, prírodné kúpalisko sa nachádza 5km od mesta. Neďaleko je vodná nádrž Gabčíkovo, hlavné mesto Slovenska Bratislava, Dunajská Streda, Komárno. Blízko sú aj hranice s Maďarskom a mesto Gyór.

Viac info na: www.velkymeder.sk/sk/

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus

Kúpalisko sa nachádza na okraji mesta v 100 hektárovom lesoparku. Termálna voda má blahodárne účinky na choroby pohybového ústrojenstva. Kúpalisko ponúka svoje služby v každom ročnom období, k dispozícii je deväť bazénov s teplotou vody od 26-38 °C. Návštevníci môžu relaxovať pri animačných programoch, v sauna centre, wellnes centre, soľnej bani a morskom kúpeli. O občerstvenie sa postarajú reštaurácie a bary či už v areáli kúpaliska, alebo na pešej zóne v okolí kúpaliska. V areáli kúpaliska Thermal Corvinus nájdete príjemný oddych, relax, telesnú a duševnú rovnováhu. Pre starších liečba ubolených kĺbov, pre mladých zábava, relax, dovolenka.

 

Viac info na: www.thermalcorvinus.sk/